Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rolnicy zablokują dziś drogi w kilku województwach, również w Lubelskiem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 stycznia 2019 r. o 09:22 Powrót do artykułu
Ja chce pracować i wrócić jak najwcześniej do rodziny. Nie blokuje wam pól. Ile płacicie KRUS miesięcznie? Przeszkadzam rolnikom w pracy bo płacę ponad 1300zł miesięcznie zus. Nikogo nie obchodzi, że ja mam nieurodzaj i sprzęt mi padł. Nie dostane dotacji. Szanujmy się na wzajem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze powinni cala Polske sparalizowac, w wielu sprawach delikatnie piszac rolnikow nie popieram (jestem przeciwny doplatom do rolnictwa w UE i KRUS) ale tutaj kto ich nie popiera jest zwyklym bydlakiem i cebulakiem, ktory musi swoim "ałtem" jezdzic jak pi....nięty. PiS chce zniszczyc polskie gospodartwa rodzinne, ktore nie sa bezposrednio powiazane z duzym kapitalem z Zachodu, chce zniszczyc polskie sadownictwo pomagajac konkurencji na ukrainie i sprowadzajac stamtad jabka i owoce miekkie. Zdrajcy i usraelska mafia chcaca z Polski zrobic Polin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja wzywam "mieszczuchow" aby w okresie żniw dzwonili na policję w każdym przypadku kombajnu z nie złożonym hederem, nieoświetlonej przyczepy, niezabezpieczonego ładunku, łysych opon itd itp. Zobaczymy kto kogo bardziej wkur*wi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za robote a nie strajkować!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warcholstwo sie bawi. Policja, zamiast rozgonić to towarzystwo, to ich ubezpiecza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doprowadzili chłopa do poziomu zera,swoimi obietnicami , chłop przejżał na oczy , troszkę jest za późno, trzeba było trzymać przemysł , przetwórnie w naszych rękach .Kaźda władza pracuje na niekorzyść Polaków.Wieś była zawsze biedniejsza (rdzenni chlopi) i nic się nie zmieniło .Dlaczego kiedyś było 60%mieszkanców wieś , 40%miasto , dziś jest oddwrotnie czy w mieście rodzi się więcej dzieci??? Nie bo jest lźejsze źycie w mieście i wieś się wyludnia.Wszystcy nie mogą być w mieście , bo będziemy zakładnikami zachodu ,popieram ich protest i trzymam kosę do przekucia na sztorc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie co kupujemy w najpopularniejszych marketach w polsce jak Biedronka i Lidl? Towary zachodnie. Tam nie będzie polskich jabłek (chyba, że prosto z przemysłu aby nikt nie kupił). Te markety powstały po to aby sprzedawać Niemieckie produkty, niemieckich rolników a nie naszych. Producenci soków jeżeli chcą znaleźć się na półkach tych sklepów muszą sprowadząc koncentraty od NIEMIECKICH producentów. Także, nawet jeżeli pisze, że to polska firma i wyprodukowano w polsce - owszem- to znaczy, że rozcieńczono w polsce, nalano do butelek w polsce i etykiete dano polską. Ale sam produkt jest od niemieckiego rolnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRONEK musisz :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja zabezpiecza protesty? Policja powinna dbać o komfort kierowców i przejezdność dróg i pospychać ich do rowów! Mam się spóźnić do pracy, domu itp., jechać objazdami, z powodu ich problemów z ministrem? A jak niby wpłynie na postępowanie ministra utrudnienie życia kierowcom? Poczuję się solidarny? Nie, poczuję satysfakcję, gdy zobaczę jak ich rozpędzają pałami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoko, w takim razie ja dzisiaj parkuję w miejscach niedozwolonych w Lublinie i nie przyjmuję mandatu, bo protestuję przeciwko złej polityce parkingowej miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapieprzajcie do Kamysza niech Was uzdrowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ha , chlopkom kasa się kończy i odbija... Zawsze można się przebranżowić jak nie pasuje obszarnicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
E szlachta, du... w troki i od razu do stolicy. A nie sąsiadom życie umilać.
Plebsik z miasta się odezwał. Brawo Rolnicy, walczcie o swoje!!!!
 Do miasta to jeżdżę do roboty a ciołki mi to mają utrudniać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K...a m...ć polska cebula w swoich jakze luksusowych limuzynach z zachodniego demobilu sie odezwala bo nie moze sob ie pojezdzic od marketu do marketu, mentalnosc niewolnika widze w Polsce juz na stale sie zadomowila, zrecie g...o z zachodu, kupujecie u zachodniego handlowca i jezdicie zachodnimi szrotami, pijeciue tez w "likendy" g...o. Smacznego mameje smierdzace, eleyta i szlachta sie znalazla haha. W d...ach macie Polske i polska racje stanu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
agro unia nic nie załatwi, bo nikt z nich nie ma o niczym pojęcia, głupie chłopy które latają na blokady za tymi głąbami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Minister MSWiA też nie dba o ochroniarzy ale oni nie wychodzą na ulice blokować zwykłych obywateli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ardanowskim poza lipnym skupem interwencyjnym jedynie dla swoich i wydawaniem pieniędzy na ostrzał dzikow już pokazał gdzie ma rolnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dofinansowanie producentów malin z Ukrainy, szalejący asf, pogrom żywca. Pokazała nam się pisowska władza. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie tego samego co jest na transparencie pragnęli przedwojenni rolnicy, którym w 1944 odebrano wszystko łącznie z życiem i godnością. Pamiętajcie o nich. I pamiętajcie, że przez te wszystkie dziesięciolecia udawano, że nie było w historii Polski tego wstydliwego incydentu. I tak jest nadal. Jedyna różnica to ta, że teraz mamy tzw. towarzyszy baronów z PSL i SLD.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się widzi te piętrowe chałupy, ciągniki po pó bańki, kumbajny to biedą nie pachnie. Chłopki tkwią jedną nogą w PRL-u gdzie obok górnika i hutnika byli przodującą klasą robotniczo- chłopską. To się już skończyło i nie wróci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...